Aloe jojoba shampoo | Aloesowy szampon z jojobą

Forever Aloe Jojoba Shampoo | Aloesowy szampon z jojobą

1 Opinie
125,33 zł
Brutto

Dostawa od 9,79 zł
Wyświetl koszt wysyłki

Aloe jojoba shampoo

Dla tych wszystkich osób, które marzą o naturalnie lśniących i silnych włosach, w laboratoriach Forever powstał wyjątkowy szampon. Jest on  kompozycją miąższu aloesu i trzech olejków. To połączenie to prawdziwa bomba witamin, minerałów, aminokwasów, enzymów i polisacharydów, które fantastycznie koją, nawilżają, regenerują, a także wzmacniają i rewitalizują.

Moc aloesu

O tym składniku można by mówić godzinami. Jest prawdziwym skarbem, jakim obdarowała nas natura. Wystarczy tylko w odpowiedni sposób wydobyć z niego to, co najlepsze. I tak też się dzieje w laboratoriach Forever Living. Pozyskiwany tu miąższ z aloesu zachowuje w stu procentach swoje właściwości. Jako bogactwo saponin, sprawia, że szampon naturalnie się pieni i przenika w strukturę skóry oraz włosów, zapewniając im dogłębne oczyszczenie, odświeżenie i odżywienie.

Olejkowe trio

Olejek jojoba lawendowy i z dzikiej róży - to właśnie one wypełniają Szampon Aloe-Jojoba po brzegi. I chociaż są bogactwem kwasów tłuszczowych, nie przetłuszczają włosów. Wręcz przeciwnie - dogłębnie z tłuszczu je oczyszczają, a następnie wnikają w struktury i je odżywiają. A dzięki temu, że aloes skutecznie wiąże wodę, Forever Aloe Jojoba Shampoo zapewnia optymalny poziom nawilżenia na długo.

Idealny do pielęgnacji każdego typu włosów. Szybko przywraca naturalne piękno, a dzięki właściwościom keratynizacji, podkreśla naturalny kolor. Dzięki niemu włosy przez cały dzień wyglądają lekko i lśniąco, nawet gdy są narażone na szkodliwe działanie czynników atmosferycznych.
 
Szampon Aloe-Jojoba
Opakowanie: 296 ml
silnie skoncentrowany.Rekomenduje się rozpuszczać wodą.

1 Opinie

++
Bardzo dobry szampon idealnie myje

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

3 innych produktów w tej samej kategorii:

Product added to wishlist