Forever Move™

Forever Move™ - Suplement na stawy i mięśnie

3 Opinie

Dostawa za darmo
Wyświetl koszt wysyłki

Forever Move™ dla stawów i mięśni

Suplement diety Forever Move to produkt wspomagający elastyczność stawów i funkcjonowanie mięśni. Dzięki temu doskonale sprawdzi się on w przypadku zmniejszonej lub ograniczonej sprawności ruchowej. W składzie preparatu znajdują się sproszkowane skorupki jaja kurzego, a także ekstrakt z ostryżu długiego. To połączenie składników doskonale wpływa na poprawę kondycji stawów i mięśni, usprawnia też funkcjonowanie układu kostnego.

Rozwiązanie dla zdrowych mięśni i stawów.

NEM® to naturalny składnik żywności pozyskiwany ze skorupek jajek, które są zbudowane m. in. z chondroityny, kwasu hialuronowego, glikozoaminoglikanów i kluczowych białek, takich jak kolagen.

Korzystne działanie wzmocniliśmy jeszcze bardziej, dodając kurkuminę pozyskaną z ekstraktu z ostryżu długiego – w postaci BioCurc®, dzięki czemu twój organizm może łatwiej ją przyswoić i wykorzystać. Ludzie od tysięcy lat wykorzystują kurkumę do różnych celów, a dziś, kurkumina zawarta w kurkumie jest tematem wielu prowadzonych badań. Stosując zaufany składnik połączyliśmy to, co najlepsze w nauce i naturze.

3 Opinie

na stawy
pomaga uchronić stawy od kontuzji oraz utrzymać dobre ich funkcjonowanie

Dobry spalacz
Działa bardzo dobrze polecam

Bardzo dobry
P już po jednym opakowaniu czuje efekty i czuć jednak że stawy lepiej pracują i plecy mniej bolą

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

8 innych produktów w tej samej kategorii:

Product added to wishlist