Forever Focus

Forever Focus™ - koncentracja i skupienie

421,01 zł
Brutto

Dostawa za darmo
Wyświetl koszt wysyłki

Potrzebujesz więcej energii? A może masz trudności w skupieniu uwagi? Wybierz Forever Focus! Dzięki odpowiednio dobranym składnikom pomoże Ci on zwiększyć produktywność, a także wzmocnić koncentrację. Dzięki temu nie tylko nabierzesz energii do działania, ale poprawi się również Twoja sprawność umysłowa.

Szybkie tempo życia, praca, obowiązki rodzinne czy różne sprawy do załatwienia, mogą powodować utratę koncentracji, zmęczenie oraz większą podatność na tres. Nowoczesny suplement diety Forever Focus wspiera pracę umysłu, zapewniając wysoki poziom koncentracji i skupienia, które pozwolą zwiększyć Twoją produktywność.

Zadbaj o swój układ nerwowy z suplementem Forever Focus, w którego składzie znajdują się naturalne wyciągi z roślin posiadających nieocenione właściwości wspierające umysł. Bakopa drobnolistna i miłorząb dwuklapowy wspierają pamięć nawet u osób w dojrzałym wieku. Kwas pantotenowy pomaga zwiększać koncentrację, a wyciąg z różeńca górskiego łagodzi skutki stresu sprawiając, że nawet podczas nerwowych sytuacji można zachować koncentrację i skupiać się na zadaniach.

Suplement diety Forever Focus zawiera także witaminy B6 oraz B12, które niwelują zmęczenie i pomagają utrzymać wysoki poziom energii do działania i koncentracji. W składzie Forever Focus znajduje się także cynk, który jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Dzięki temu żadne wyzwanie nie sprawi Ci problemu!

  •  Witaminy B6 i B12 przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego
  •  Witaminy B6, B12 i kwas pantotenowy przyczyniają się do zmniejszania znużenia i zmęczenia
  •  Kwas pantotenowy pomaga w utrzymaniu sprawności umysłowej na prawidłowym poziomie
  •  Cynk pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji poznawczych
  •  Różeniec górski pomaga sprawnie funkcjonować w sytuacjach stresowych.
  •  Bakopa drobnolistna i miłorząb japoński pomagają  utrzymać dobrą pamięć w dojrzałym

wieku.

forever focus zastosowanie

Brak opinii

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Product added to wishlist