Forever Clean 9 | Wanilia + Aloes żurawinowy

Forever Clean 9 | Wanilia + Aloes żurawinowy

599,00 zł

(757,31 zł zestaw)

Brutto

Dostawa za darmo
Wyświetl koszt wysyłki

Forever Clean 9 jest jednym z najważniejszych programów systemu Forever F.I.T.. Posiada bardzo starannie dobrany skład, dzięki czemu pozwala na efektywne oczyszczenie organizmu z zalegających toksyn oraz redukcję masy ciała.

Dieta podczas programu Forever C9:

Zastosowanie się do kilku wskazówek dotyczących odżywiania pozwala na uzyskanie lepszych efektów programu oczyszczającego. Przede wszystkim należy wypijać ok. 8 – 10 szklanek wody każdego dnia. Owoce i warzywa powinny być spożywane w umiarkowanych ilościach, natomiast sól należy całkowicie wyeliminować.

Efekty oczyszczenia organizmu z Forever C9:

Najważniejszym efektem oczyszczenia organizmu z toksyn jest możliwość prawidłowego wchłaniania się wartościowych substancji odżywczych. Pozwala to na wzmocnienie i poprawę stanu zdrowia. Poprawie ulega też kondycja skóry, włosów i paznokci oraz samopoczucie. Po zakończeniu oczyszczania odczuwalny jest również wyraźny wzrost energii.

Program oczyszczający C9 zawiera:

- Forever Aloe Berry Nectar  (2 sztuki) – sok o pojemności 1 litra; 

  pomaga usunąć toksyny i wspiera trawienie;

- Lite Ultra Vanilia – bogaty w witaminy i minerały;

 Pakiet C9:

  • Forever Therm  (18 tabletek)-  zawierają naturalne składniki 
  •         wspomagające redukcję tłuszczu;
  • Forever Fiber (9 saszetek) – dostarcza 4 rodzaje błonnika;
  • Forever Garcinia Plus (54 kapsułki) – wspomagają proces 
  •         odchudzania;

- F.I.T. shaker - z pojemnikiem na suplementy;

- Broszurę informacyjną.

Broszura dołączona do programu Forever C9 zawiera praktyczne wskazówki, które umożliwiają prawidłowe przeprowadzenie procesu oczyszczania. Można w niej znaleźć przepisy na łatwe w przygotowaniu potrawy, które wzmacniają efekty programu. Dodatkowo znajduje się w niej specjalne miejsce na notowanie wagi oraz obwodów części ciała w poszczególnych dniach, co pozwala na dostrzeżenie efektów dzień po dniu.

Producent udostępnia również darmową aplikację, która dostarcza dodatkowych informacji podczas przeprowadzania procesu oczyszczania, a także zapewnia dostęp do asystenta.

Brak opinii

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

13 innych produktów w tej samej kategorii:

Product added to wishlist