Forever Aloe Vera Mango Trójpak

Forever Aloe Mango Trójpak

479,07 zł
Brutto

Dostawa za darmo
Wyświetl koszt wysyłki

Szukasz orzeźwienia na lato ze smakiem tropików? W takim razie napój aloesowy Forever Aloe Mango jest dla ciebie! Produkt nie zawiera cukrów ani konserwantów, często wybierany przez osoby prowadzące zdrowy tryb życia. Napój składa się z czystego i świeżego miąższu liści aloesu oraz soku z dojrzałych i soczystych mango. Bogactwo smaku oraz wysoką wartość odżywczą mango zapewnia idealna pora zbiorów owoców. 

Owoce mango są bogate w wiele soli mineralnych, oraz witamin. Witaminą przeważającą w składzie produktu jest witamina C. Wspomaga ona układ odpornościowy oraz nerwowy. Posiada również właściwości oczyszczające. Oprócz tego witamina C zmniejsza uczucie zmęczenia, tym samym poprawiając nasze samopoczucie. 

Specjalistyczny proces stabilizacji aloesu sprawia, że jego miąższ jest chroniony przed utlenianiem, tym samym zachowując naturalne właściwości. 

Smak mango jest ulubioną propozycją na lato klientów Forever Living. Napój aloesowy Forever Aloe Mango podany z kostkami lodu to niebanalna propozycja na ukojenie pragnienia w upalne dni lata.

Właściwości Forever Aloe Mango

  • 86% czystego miąższu aloesowego
  • Soczysty i świeży smak mango
  • Wysoka zawartość witaminy C
  • Brak konserwantów
  • Nie zawiera glutenu
Brak opinii

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Product added to wishlist