Fab Forever Active Boost

Fab Forever Active Boost™

Dostawa za darmo
Wyświetl koszt wysyłki

Fab Forever Active Boost™

Cena za 12szt

Potrzebujesz napoju energetycznego, który cię nie zawiedzie? Takiego, który cię pobudzi, a potem nie zatrzyma w połowie drogi do mety? Forever Living Products stworzyło taki, który dotrze z tobą wszędzie, gdzie chcesz… FAB Forever Active Boost łączy w sobie wszystkie zalety napoju energetycznego i sportowego w jednym. Do stworzenia tego niesamowitego napoju energetycznego potrzebne były najlepsze dostępne badania oraz zespół zaangażowanych ludzi. Nie ma znaczenia, czy przed tobą dzień ciężkiej pracy, czy ciężki dzień zajęć, czy i taki, i taki – FAB to twoje źródło energii. FAB Forever Active Boost to coś, co będziesz chcieć mieć pod ręką niezależnie od czekającego cię zadania!

  • guarana daje naturalny zastrzyk energii
  • niacyna przyczynia się do prawidłowego metabolizmu energetycznego
  • kwas pantotenowy zmniejsza uczucie zmęczenia i znużenia 
  • zawiera również żeń-szeń

 
Gdy męczy Cię wyczerpujący styl życia, terminy w pracy, odbieranie dzieci ze szkoły zafunduj sobie naturalny zastrzyk energii w postaci guarany, wit B6, 
B12, niacyny i kwasu pantotenowego.
Dzięki tym składnikom przyspieszy się metabolizm co doda Tobie energii i chęci do działania.
 
 
Środek spożywczy, którym jest FAB Forever Active Boost jest chcętnie kupowanym produktem przez osoby uprawiające sport, narażone na intensywny wysiłek fizyczny, bez nagłego opadnięcia z sił.
FAB szybko odświeża umysł, a zawdzięczamy to min. ekstraktowi z cytryńca chińskiego.
Owoce tej rośliny poprawiają jakość widzenia, również w ciemności, zwiększają zdolność do pracy umysłowej i fizycznej, usuwają zmęczenie.

Brak opinii

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

15 innych produktów w tej samej kategorii:

Product added to wishlist