Forever Aloe MSM Gel

Forever Aloe MSM Gel™ - Aloesowy żel z biosiarką

2 Opinie
132,48 zł
Brutto

Dostawa od 9,79 zł
Wyświetl koszt wysyłki

Aloe MSM Gel™ - Aloesowy żel z biosiarką MSM

Forever Aloe MSM Gel to gęsty bezbarwny żel aloesowy z biosiarką MSM, o działaniu dającym kojącą ulgę. Zawiera on składniki, np. MSM czyli bio-siarkę ,która występuje w naszym organizmie.

Siarka organiczna to pierwiastek, bez którego prawidłowe funkcjonowanie komórek nie byłoby możliwe. To właśnie ona usprawnia regenerację i odpowiada za zwalczanie stanów zapalnych. Jej niedobór szybko można odczuć w postaci bólu stawów i kręgosłupa, czy poprzez problemy skórne. Dlatego w swojej apteczce zawsze warto mieć Aloe MSM Gel będący cudownym połączeniem siarki i naturalnego miąższu z aloesu.

Niezwykła moc aktywnej siarki

Badania prowadzone w ostatnich latach nad siarką organiczną stanowią niezwykle ważny krok w rozwoju medycyny ortomolekularnej. Jak się bowiem okazało siarka posiada niezwykłe zdolności regeneracyjne, odtruwające oraz anaboliczne. Dzięki temu jest w pełni naturalnym i w stu procentach skutecznym środkiem przeciwzapalnym i uśmierzającym ból.

Koncentracja w laboratoryjnych warunkach

Ten niezwykły pierwiastek jest jednym z głównych składników Aloe MSM Gel Forever Living FLP. Jego koncentracja w warunkach laboratoryjnych pozwala wraz z każdą aplikacją dostarczać jej optymalne ilości. W takiej dawce siarka doskonale radzi sobie z bólami stawów, bólami kręgosłupa, migrenowymi bólami głowy, sportowymi kontuzjami, a także oparzeniami, trądzikiem, czy łuszczycą.

Aloesowe wsparcie

Połączenie siarki i aloesu z pewnością nie jet przypadkowe. Aloes to bowiem produkt nie tylko doskonale rewitalizujący i kojący, ale również penetrujący. Zawarte w nim mikroelementy sprawiają, że towarzyszące mu składniki wnikają w głębsze struktury skóry, a następnie tkanek i komórek. Dzięki temu maść Forever Aloe MSM Gel jest tak skuteczny.

  •     Bezbarwny żel, który nie pozostawia plam
  •     Przynosi kojącą ulgę
  •     Zawiera czysty, stabilizowany miąższ aloe vera


Aloe MSM Gel
Opakowanie: 118 ml

2 Opinie

nawilża doskonale
W połączeniu z biosiarką produkt działa niezawodnie

dobry
serdecznie polecam msm gel forever - po nim przestały mnie bolec kolana

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

8 innych produktów w tej samej kategorii:

Product added to wishlist