Forever Calcium

Forever Calcium™

2 Opinie
117,97 zł
Brutto

Dostawa od 9,79 zł
Wyświetl koszt wysyłki

Forever Calcium™

Forever Calcium dostarcza do organizmu składniki mineralne, takie jak wapń, mangan, miedź, magnez oraz cynk, a także witaminę C i D. Zastosowana w suplemencie diety forma wapnia, jaką jest diglicynian wapnia, pozostaje w układzie krwionośnym przez długi czas i nie zaburza równowagi pH żołądka. Dzięki temu substancja ta wykazuje niezwykle skuteczne działanie wspierające budowę i funkcjonowanie kości.

Forever Calcium to suplement diety przeznaczony dla osób, które chcą wspomóc ogólne funkcjonowanie swojego organizmu. Stosowanie suplementu diety winno być codziennym wsparciem zdrowej, dobrze zbilansowanej diety oraz aktywnego trybu życia, z pewnością jednak ich nie zastąpi, więc preparaty witaminowe należy stosować wyłącznie dodatkowo i pomocniczo. Można je stosować profilaktycznie oraz w przypadku stwierdzonych niedoborów ważnych pierwiastków, i witamin.

Dla kogo jest suplement diety?
Suplement Forever Calcium to preparat w tabletkach, który dostarcza organizmowi wapnia, magnezu oraz witaminy D3. Suplement diety wspiera sprawną pracę kości, stawów i mięśni. Z wiekiem organizm samoczynnie wytwarza mniej cennych substancji, dlatego istotna jest ich suplementacja. Wraz z upływem czasu osłabieniu ulegają także poszczególne mechanizmy działające w ciele człowieka. Preparat Forever Calcium pozwala łagodzić przykre dolegliwości z tym związane.

Stosowanie preparatu
Zalecana dzienna porcja do spożycia to 4 tabletki, chyba, że lekarz zalecił inaczej. Nie należy przekraczać ustalonych dawek, a w przypadku wystąpienia objawów niepożądanych należy zgłosić się do specjalisty. Na co dzień nie notuje się jednak raczej przypadków skutków ubocznych. Stosowanie preparatu jest zatem w pełni bezpieczne.

  • Zawiera witaminę C i D oraz składniki mineralne: wapń, magnez, cynk, mangan i miedź
  • Wapń, cynk, mangan są niezbędne dla utrzymania zdrowych kości
  • Witamina D pomaga we wchłanianiu i utrzymaniu prawidłowego poziomu wapnia we krwi oraz odgrywa rolę w procesie podziału komórek

forever calcium skład

2 Opinie

Działa!
Jak. Najbardziej produkt warty polecenia

Przydatny
produkt dostarcza niezbędnych minerałów do organizmu jak najbardziej na plus czuć znaczącą poprawę w nastroju dnia

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

8 innych produktów w tej samej kategorii:

Product added to wishlist