Pola Zieleni - Forever Fields of Greens

Forever Fields of Greens®

2 Opinie
64,00 zł
Brutto

Dostawa od 9,79 zł
Wyświetl koszt wysyłki

Forever Fields of Greens® - Pola Zieleni

Forever Fields of Greens to wyjątkowy suplement diety, dostarczający organizmowi niezbędnych składników odżywczych. Produkt ten przeznaczony jest dla osób, których dieta uboga jest w świeże, zielone pokarmy. W składzie preparatu Pola Zieleni znajdują się młode zboża, takie jak jęczmień, pszenica, a także lucerna. Recepturę uzupełnia pieprz Cayenne oraz miód, który jest doskonałym wsparciem energii.

Przy dzisiejszym zabieganym stylu życia i wszechobecnych fastfoodach, które ułatwiają jedzenie „w biegu”, często okazuje się, że spożywamy zbyt mało świeżych, zielonych pokarmów. Dzięki Polom Zieleni, Forever Living Products może nam pomóc w uporaniu się z tą kwestią.Wystarczy rzut oka na listę składników, by odkryć prawdziwą skarbnicę „zieleniny”.

Zadbaj o to, by w twojej diecie nie zabrakło antyutleniaczy. Pola Zieleni Forever łączą młode zboża – pszenicę, jęczmień, lucernę z pieprzem Cayenne. Mieszanka ciemnozielonych sproszkowanych liści z pieprzem Cayenne to doskonały element codziennej diety. Natomiast dodatek miodu to wsparcie energii.

  •    Jęczmień posiada właściwości antyoksydacyjne   
  •    Lucerna utrzymuje w zdrowiu dolne drogi moczowe, działa pozytywnie na trawienie i pomaga zachować prawidłowy poziom   glukozy we krwi  
  •   Z dodatkiem miodu

forever pola zieleni skład

2 Opinie

Zielony przypływ energii
do codziennej diety kolejny ważny składnik

Idealny
Bardzo dobrze wzmacnia

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Product added to wishlist