forever lycium plus

Forever Lycium Plus®

2 Opinie
165,59 zł
Brutto

Dostawa za darmo
Wyświetl koszt wysyłki

Forever Lycium Plus®

Forever Lycium Plus® zawiera składniki pochodzenia roślinnego, które znane były już w starożytnych Chinach. Należy do nich ekstrakt z owoców kolcowoju oraz wyciąg z korzenia lukrecji, która jest naturalnym antyutleniaczem. Ponad 2000 lat temu rośliny te wykorzystywane były w krajach Dalekiego Wschodu, w celu wspomagania zdrowia i przywrócenia równowagi organizmu. Lukrecja przyczynia się do wzmocnienia organizmu, zwiększenia sił witalnych oraz energii.

Historia używania obydwu tych roślin sięga czasów starożytnych Chin.
Forever Lycium Plus® to suplement diety o unikalnym składzie, w którym znajduje się ekstrakt z owoców kolcowoju oraz wyciąg z korzenia lukrecji. To wyjątkowe połączenie sprawia, że preparat ten doskonale wpływa na organizm, zapewniając mu wiele korzyści. Rośliny, które znajdują się w Forever Lycium Plus® stosowane były już w starożytności. W krajach Dalekiego Wschodu służyły one jako sposób na wzmocnienie organizmu i przywrócenie mu zdrowotnej równowagi.

Owoce kolcowoju bogate są w składniki odżywcze oraz antyutleniacze. Dzięki temu roślina ta przyczynia się między innymi do poprawy kondycji skóry oraz polepszenia wzroku, a także do wzrostu energii. Wiele korzyści zapewnia również zawarty w preparacie wyciąg z korzenia lukrecji, który jest efektywnym antyutleniaczem. Lukrecja korzystnie wpływa na trawienie oraz przemianę materii, ponadto zwiększa siły witalne i przywraca energię do działania.

Suplement diety Forever Lycium Plus® zawiera wartościowe składniki pochodzenia roślinnego, dzięki czemu jest on naturalnym wsparciem dla organizmu. Bogactwo składników odżywczych oraz antyutleniaczy sprawia, że preparat ten pozwala zachować dobre samopoczucie oraz zdrowie, znakomicie wpływa również na wygląd.

  •     Źródło składników pochodzenia roślinnego   
  •     Zawiera lukrecję – składnik o działaniu wzmacniającym organizm, jeden z najbardziej efektywnych naturalnych antyutleniaczy, dodaje sił i energii

lycium plus forever

2 Opinie

Roślinne wspomaganie
dobrze wpływa na procesy myślowe i znacząco poprawia dzienny nastrój

OK
Świetny produkt

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Product added to wishlist