Forever Vitolize Men

Forever Vitolize™ Men

150,44 zł
Brutto

Dostawa za darmo
Wyświetl koszt wysyłki

 Forever Vitolize™ Men

Vitolize MEN™ to suplement diety dla mężczyzn. W składzie tego preparatu znajdują się pestki dyni, które dbają o zdrowie prostaty, a także witamina C, D, E, B6 oraz likopen. Dodatkowe korzyści zapewnia selen, wspierający prawidłowy przebieg spermatogenezy oraz cynk, który przyczynia się do utrzymania prawidłowego poziomu testosteronu we krwi. Dzięki temu preparat ten doskonale wpływa na męską witalność.

Unikalna, kompleksowa receptura zawierająca składniki roślinne, witaminy, minerały i antyutleniacze, które pomagają w zachowaniu w zdrowiu układu moczowego oraz wspierają prawidłowe funkcjonowanie jąder i gruczołu krokowego.

  •     Zawiera olej z pestek dyni
  •     Wyjątkowa mieszanka składników odżywczych wspierających zdrowie prostaty


Choć nie dla wszystkich w tym samym wieku, nadchodzi czas, kiedy zdrowie układu płciowego, a szczególnie prostaty, staje się ważną sprawą dla każdego mężczyzny.

Forever Vitolize™, suplement dla męskiej witalności, w połączeniu ze zdrową dietą i gimnastyką, oferuje rozwiązanie wspierające zdrowie prostaty. Ta bogata receptura zawiera składniki roślinne, witaminy, minerały, w tym antyutleniacze, które wspierają układ moczowy oraz prawidłowe funkcjonowanie jąder i gruczołu krokowego.

Vitolize Forever zawiera wiele dobroczynnych składników. Są wśród nich pestki dyni – znane z korzystnego wpływu na zdrowie prostaty oraz witaminy C, D, E i B6. Do nich dodaliśmy minerały – selen, który przyczynia się do prawidłowego przebiegu spermatogenezy i cynk, który pomaga utrzymać prawidłowy poziomu testosteronu we krwi. Likopen uzupełnia skład tej znakomitej receptury, tworzącej kompletny suplement dla męskiej witalności.

forever vitolize men skład

Brak opinii

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Product added to wishlist