Forever Aloe Sunscreen SPF30- Aloesowa emulsja do opalania

2 Opinie

Dostawa od 9,79 zł
Wyświetl koszt wysyłki

Wyjeżdżasz na odpoczynek i potrzebna Ci ochrona z filtrem?
Forever Aloe SunScreen to wodoodporny krem przeciwsłoneczny z filtrem SPF30. Chroni skórę przed szkodliwymi promieniami UVA i UVB. Dodatkowo zapewnia jej nawilżenie oraz ukojenie. Produkt ten zapewni ochronę zarówno na wakacyjnych wyjazdach, jak i na co dzień. Dlatego będzie przydatny nie tylko podczas opalania się na plaży, ale też w trakcie pobytu w górach. Można go stosować również podczas letnich spacerów czy pracy w ogrodzie czy rodzinnych zabaw na świeżym powietrzu.

Forever Aloe SunScreen zawiera unikalną recepturę, która łączy w sobie naturalny tlenek cynku w postaci nie-nanocząsteczek wraz z zaawansowaną technologią pokrycia. Dzięki temu skutecznie blokuje on promienie ultrafioletowe, chroniąc skórę przed ich szkodliwym działaniem. W składzie produktu znajduje się również wysokiej jakości miąższ z wnętrza liści aloesu. Posiada on działanie odżywiające, nawilżające oraz kojące skórę. Natomiast witamina E wygładza ją, wzmacnia nawilżenie i wspomaga walkę z wolnymi rodnikami.

Krem przeciwsłoneczny Aloe SunScreen od Forever zapewnia ochronę zarówno przed promieniami UVA, jak i UVB. Wnikające w głąb skóry promienie UVA przyspieszają jej starzenie i powstawanie zmarszczek. Natomiast promienie UVB uszkadzają zewnętrzne warstwy skóry, przyczyniając się do powstawania zaczerwienień i oparzeń słonecznych. Produkt ten jest odpowiedni dla całej rodziny, również dla dzieci. Łatwo się rozprowadza, nie pozostawia tłustej powłoki ani białego osadu. Utrzymuje on wodoodporne właściwości przez 80 minut od momentu nałożenia. W trakcie dłuższego pobytu na słońcu, zaleca się jego regularne aplikowanie.

 
Forever Aloesowy krem do opalania z czterema filtrami.
Forever Aloe Sunscreen
Opakowanie: 118 ml

2 Opinie

Działa
Idealne działanie

Wyśmienita
Działa bardzo dobrze i skutecznie

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Product added to wishlist