Forever Aloe Lips - Aloesowa pomadka do ust - sztyft aloe vera forever
Forever Aloe Lips® - Aloesowy balsam do ust
Forever Aloe Lips - Aloesowa pomadka do ust - sztyft aloe vera forever
Forever Aloe Lips® - Aloesowy balsam do ust

Forever Aloe Lips® - Aloesowy balsam do ust

1 Opinie
25,00 zł
Brutto

Dostawa od 9,79 zł
Wyświetl koszt wysyłki

Aloe Lips® - Aloesowa pomadka do ust

Bardzo ważnym elementem pośród przyborów kosmetycznych jest pomadka do ust. Dlaczego warto kupić pomadkę Forever Aloe Lips™? Dzięki niej ma się pewność, że usta są prawidłowo nawilżone, nie łuszczą się, a dzięki temu nie odczuwamy dyskomfortu spowodowanego niekorzystnym wyglądem naszych ust. Zatem warto zaopatrzyć się w taką pomadkę, bo chyba najważniejsze w życiu to poczucie komfortu, dlatego trzeba tutaj nadmienić o firmie Forever oraz jej produkcie z serii Forever Aloe Lips™.

Firma ta oferuje szeroką gamę kosmetyków na bazie aloesu. Została ona założona w roku 1978 w Scottsdale w Arizonie i już na swoim koncie ma tytuł największego na świecie plantatora, wytwórcę i dystrybutora produktów aloesowych. To nielada dorobek, a biorąc pod uwagę jak ważna w tej branży jest renoma, to na pewno klienci Forever nie są zawiedzeni nabytymi produktami. Można by nawet rzec, że firma Forever jest wyznacznikiem jakości produktów aloesowych na skalę światową. Mają swoje plantacje w Teksasie oraz Republice Dominikany, gdzie każdego roku pozyskiwane jest trzydzieści milionów litrów miąższu aloesowego.

Właściwości Forever Aloe Lips™

  • doskonałe nawilżanie
  • idealny podkład pod szminki
  • naturalne składniki
  • lecznicze właściwości

Jeżeli ktoś dba o swoje usta to bardzo przyda mu się pomadka Forever Aloe Lips™ od Forever. Jest to aloesowy balsam do ust, który sprawdza się w każdych okolicznościach. Jest idealnym podkładem dla pomadek kolorowych, bo powoduje, że kolor jest żywszy oraz sprawia, że usta przybierają jeszcze większą objętość niż dotychczas. Ponadto  w składzie pomadki występuje ekstrakt z rośliny jojoba, który działa leczniczo na delikatną skórę ust.

Opakowanie: 4,25g

1 Opinie

Bardzo miła
Czuć aloes wart swej ceny

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Product added to wishlist