Mask Powder

Forever Mask Powder™ - Nośnik pudrowy

1 Opinie
133,53 zł
Brutto

Dostawa od 9,79 zł
Wyświetl koszt wysyłki

Mask Powder™ - Nośnik pudrowy

Niezwykle drobny puder (uwaga na pylenie przy rozpakowywaniu fiolki) przydzielony tylko do użycia razem z Aktywatorem Aloesowym. Po skrupulatnym zmieszaniu ustanawia z nim lekką piankę, jaką niezwykle swobodnie można rozprowadzić delikatną powłoką po buzi i szyi.
 
Nośnik pudrowy Forever w formie proszku ma na celu prolongowanie funkcjonowania biologicznie skutecznych elementów miąższu aloesowego na cerę, chodź i sam bierze uczestnictwo w jej oczyszczaniu i odżywianiu. Pieczołowicie zharmonizowane proporcje albuminy z jaj kurzych i maltodekstryny gwarantują po wymieszaniu z sokiem aloesowym skutek ściągający i pojędrniający. 
 
Łagodna glinka koalinowa pochłania nadmiar tłuszczu z porów cery. Żywokost działa pomocniczo ściągająco, a rumianek uśmierzająco. 
Mięśnie i włókna kolagenowe, jakie ustanawiają 'rusztowanie' naszej buzi pozostają w taki sposób poddane osobliwej gimnastyce stymulującej je do sprawniejszego funkcjonowania. 
 
Maseczka Odżywczo-Stymulująca jako fragment Aloesowego Programu Kompleksowej Pielęgnacji Cery sprawia ujędrnienie i 'podciągnięcie' cery buzi, co powoduje, iż pomału kończymy bać się upływającego czasu. 
 
Aloe FDJ Mask Powder
Opakowanie: 29 g

1 Opinie

Super
Używam stałe świetnie się spisuje

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Product added to wishlist