Aloes Forever do picia firmy Forever Living Products posiadał do niedawna słynne, żółte opakowanie z plastiku. Jednak w połowie 2018 roku opakowanie Aloe Vera Gel zostało zmienione przez producenta na unowocześnione, kartonowe. Użyto do tego technologii Tetra Pak, co umożliwiło wprowadzenie różnego rodzaju ulepszeń do napoju. Dzięki temu aloes do picia firmy Forever stał się bardziej naturalny i zyskał jeszcze lepszy smak.

Całość opakowania kartonowego Tetra Pak wytwarzana jest z materiałów nadających się do recyklingu. Użyta technologia sprawiła również, że do napoju nie są dodawane żadne sztuczne dodatki, takie jak na przykład konserwanty. Dlatego Aloe Vera Gel posiada świeży, aloesowy smak, zachowuje również swoje prozdrowotne właściwości. W jego składzie znajduje się 99,7% czystego miąższu aloesowego. Napój ten produkowany jest w procesie aseptycznym i poddawany niezwykle surowej kontroli. Dzięki temu posiada on najwyższą jakość.

aloes do picia forever gdzie kupicNapój aloesowy od Forever Living Products występuje w trzech wariantach:

Forever Aloe Vera Gel zawiera czysty miąższ z liści aloe vera, posiada aż 99,7% ekstraktu aloesowego. Nie są do niego dodawane konserwanty czy sztuczne słodziki;
Forever Aloe Peaches – aloes do picia o smaku brzoskwiniowym. Zawiera dodatek w postaci witaminy C;
Forever Aloe Berry Nectar – aloes do picia, który ma orzeźwiający, żurawinowo-jabłkowy smak.

Aloe vera to roślina, której skład posiada wiele dobroczynnych właściwości. Cechuje ją wszechstronne zastosowanie prozdrowotne na organizm człowieka, dzięki czemu jest ona wykorzystywana w celach leczniczych. Dzięki temu, że aloes ma działanie synergetyczne, jego poszczególne składniki współdziałają ze sobą, co wzmacnia właściwości lecznicze tej rośliny.

© Uwaga opis autorski aloes-forever.eu - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów lub ich fragmentów zamieszczonych w sklepie aloes-forever.eu jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.Jeden tekst naszego autorstwa kosztuje 10 000zł netto.