Każda historia sukcesu zaczyna się od ludzi. I tak również było w tym przypadku. Zanim powstała Firma Forever, zostało zainicjowane spotkanie w Tempe w Arizonie przez Rexa Maughana z innymi członkami przyszłej firmy, którzy za główny cel wzięli sobie stworzenie produktów, które będą poprawiać samopoczucie i zdrowie. Ta wspólna pasja kilkorga ludzi sprawiła, że Firma Forever została oficjalnie założona w 1978 roku, a napędzać ją miały wysokiej jakości produkty, których popularność miała się przede wszystkim opierać na pozytywnych opiniach ludzi, którzy je stosowali. I tak też się stało. Dobry produkt nie potrzebuje innej reklamy. 

Max Maughan oraz kilkoro innych ludzi, których połączyła ta wyjątkowa pasja, nie mieli na początku nic poza niezwykłym zapałem do tworzenia wysokiej jakości produktów, które spotkają się z dużym entuzjazmem. To wystarczyło zdecydowanie, by stworzyć podwaliny przedsiębiorstwa, które dzisiaj działa na prawie wszystkich kontynentach. firma Forever Living

Forever Living Products to obecnie jedno z najbogatszych przedsiębiorstw w tej kategorii, które swoje produkty oferuje przez sieci dystrybucji bezpośredniej prawie na całym świecie. Od początku Forever Living stawiało na innowacyjne pomysły, wiedzę, doświadczenie, solidne wartości oraz wyjątkowe standardy kontroli jakości. A wszystko to miało przede wszystkim sprostać oczekiwaniom klientów. Rosnący sukces pozwolił z czasem na całkowitą rezygnację z podwykonawców i Firma Forever zainwestowała w tzw. pionową integrację. Założyła własne plantacje aloesu, zakłady wytwórcze i magazyny. To pozwoliło na kontrolę jakości i kosztów na każdym etapie produkcji. Dzięki temu Forever Living Products może koncentrować się przede wszystkim na produkcie, jakości, innowacjach i najwyższych standardach. 

Na drodze tego sukcesu powstało tzw. Forever Business Owners, które zrzesza ludzi z ponad 160 krajów, którzy przekazują ideę Forever Living, czyli zdrowszego i szczęśliwszego życia. Założyciela Maxa Maughana zainspirowała przede wszystkim poprawa naszego zdrowia oraz wysokiej jakości produkty aloesowe. Duże doświadczenie, praktyczna wiedza oraz dyplom w biznesie sprawiły, że rozwinęło się międzynarodowe przedsiębiorstwo, które wzbogaca życie milionów ludzi na świecie. Obecnie założyciel, pomimo podeszłego wieku, wciąż wychodzi z nowymi pomysłami oraz czynnie angażuje się w działalność firmy. Wyjątkowe produkty oraz stabilny model biznesowy, który został wypracowany dzięki ich zaangażowaniu, pozwoliły również na działalność charytatywną. W 2009 roku powstało Forever Giving, które wspiera najuboższych. Fundacja nawiązuje współpracę z innymi organizacjami, by skutecznie walczyć z głodem, biedą, skutkami naturalnych kataklizmów oraz brakiem dostępu do opieki medycznej dzieci.