Forever Aloe Bio-Cellulose Mask to zaawansowana maseczka w płachcie, która działa w sposób dwufazowy. Połączenie biocelulozy z nowoczesną technologią sprawia, że skóra jest dogłębnie nawilżona i odżywiona. Odbywa się to za pomocą unikatowego procesu, podczas którego bakterie (Acetobacter xylinum) biorące udział w tworzeniu biocelulozy żywią się miąższem aloe vera oraz trawą morską. Łącząc się z materiałem maski zmiękczają, odżywiają i nawilżają skórę twarzy.

Aplikacja produktu jest niezwykle prosta i szybka. Dzięki obecności biocelulozy, maseczka Forever Aloe Bio-Cellulose Mask™ doskonale aloe biocelullose mask foreverdopasowuje się do twarzy. Jej włókna są aż 1000 razy cieńsze niż włos. Ułatwia to składnikom łatwiejsze wnikanie w skórę, również w niewielkie zmarszczki. Dzięki temu produkt działa o wiele efektywniej, niż inne maseczki w płachcie. Nawilżające serum bogate jest w naturalne składniki, które doskonale odświeżają i rozświetlają skórę.

Kasztanowiec posiada właściwości rozjaśniające, zmniejsza również przebarwienia oraz zaczerwienienia. Zielona herbata w połączeniu z przeciwutleniaczami zwalcza oznaki starzenia się skóry, spowodowane przez wolne rodniki. Natomiast gliceryna wykazuje działanie nawilżające.

Dzięki naturalnym składnikom maseczka Forever Aloe Bio-Cellulose Mask™ jest bezpieczna dla skóry, nawet dla osób posiadających cerę wrażliwą. Produkt ten nie wymaga spłukiwania. Serum, które pozostanie na skórze, przedłuży dobroczynne działanie zawartych w nim składników.

Aloesowa maseczka biocelulozowa zapewni najlepsze efekty w połączeniu z innymi produktami Forever. Odpowiednio dobrane kosmetyki pielęgnacyjne dostarczą skórze najlepsze składniki odżywcze, które zapewnią jej piękny i młody wygląd.

© Uwaga opis autorski aloes-forever.eu - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów lub ich fragmentów zamieszczonych w sklepie aloes-forever.eu jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.Jeden tekst naszego autorstwa kosztuje 10 000zł netto.