Dwukrotny noblista, dr hab. Linus Pauling, wykazał w swoich badaniach, że witamina C przyczynia się do wzmocnienia odporności oraz do hamowania rozwoju chorób nowotworowych. Ponieważ organizm człowieka jej nie wytwarza samodzielnie, musi być ona dostarczana wraz z pokarmem. Zalecane dzienne spożycie witaminy C, czyli kwasu askorbinowego, wynosi 75 mg dla kobiet oraz 90 mg dla mężczyzn.

Ponieważ witamina ta pełni rolę przeciwutleniacza, jest ona niezbędna do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Wspomaga walkę z wolnymi rodnikami, które są destrukcyjne dla tkanek oraz narządów człowieka, i mogą przyczyniać się do powstawania chorób nowotworowych.

absorbent c FLPŻeby dostarczyć organizmowi odpowiednią dawkę kwasu askorbinowego i zapobiec jego niedoborom, warto wspomóc się suplementem diety. Forever Absorbent C to doskonałe źródło wysoko przyswajalnej witaminy C, posiadającej przedłużone wchłanianie. Unikalne połączenie z otrębami owsianymi oraz naturalnymi bioflawonoidami z owoców cytrusowych sprawia, że produkt ten ma silne właściwości antyoksydacyjne.

Natomiast dzięki temu, że witamina C zmniejsza produkcję histaminy i pobudza do pracy białe krwinki, ma ona korzystny wpływ na łagodzenie objawów alergii. Do jej zadań należy także uszczelnianie i wzmacnianie naczyń krwionośnych, co ogranicza alergenom dostęp przez śluzówkę nosa oraz gardła. Forever Absorbent C to suplement diety, który w jednej tabletce zawiera 60 mg witaminy C , 550 mg otrębów owsianych oraz 3,5 mg naturalnych bioflawonoidów cytrusowych.

© Uwaga opis autorski aloes-forever.eu - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów lub ich fragmentów zamieszczonych w sklepie aloes-forever.eu jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.Jeden tekst naszego autorstwa kosztuje 10 000zł netto.