Forever Multi-Maca to suplement diety, zawierający korzeń maca. Posiada on wiele korzystnych właściwości, które od wieków cenione są przez Indian peruwiańskich. Korzeń ten przyczynia się między innymi do zachowania mocnych, zdrowych kości oraz do łagodzenia dolegliwości wywołanych menopauzą bądź menstruacją. Pozwala również utrzymać sprawność seksualną kobiet oraz mężczyzn, a także zwiększyć płodność.

Legendarny korzeń maca, zwany tez Lepidium meyenii lub Lepidum peruvianum, od tysięcy lat stosowany jest przez mieszkańców Peru. Według tradycyjnej medycyny peruwiańskiej, warzywo to pomaga wzmocnić organizm, zwalcza też dolegliwości kobiet, związane z menstruacją oraz z menopauzą. Korzeń maca jest jednak przede wszystkim zalecany osobom, które są w wieku reprodukcyjnym, multi maca foreverkorzystnie wpływając na potencję, a także płodność.

Korzeń maca zwiększa popęd płciowy mężczyzn w sposób, który nie wpływa na poziom hormonów płciowych. Wstępne badania wykazują, że wpływa on również na prawidłowe utrzymanie sprawności seksualnej. Forever Multi-Maca dostarcza też do organizmu białko, które niezbędne jest mężczyznom w okresie reprodukcyjnym. Jest też źródłem aminokwasów, w tym argininy, która może przyczynić się do zwiększenia zarówno liczby, jak i ruchliwości plemników. Dlatego jest to produkt zalecany osobom, które maja problemy z płodnością. Korzeń maca pomaga także w utrzymaniu sprawności seksualnej kobiet.

© Uwaga opis autorski aloes-forever.eu - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów lub ich fragmentów zamieszczonych w sklepie aloes-forever.eu jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.Jeden tekst naszego autorstwa kosztuje 10 000zł netto.