na oczy foreverSuplement diety Forever iVision to nowoczesny produkt, który skutecznie wspiera pracę układu wzroku. Odpowiednio dobrana kompozycja naturalnych wyciągów roślinnych wzbogacona w witaminy i składniki odżywcze, poprawia pracę oczu i wpływa na ich zdrowie.

Forever iVision został opracowany specjalnie zmyślą o ludziach, którzy chcą wspierać swoje oczy. Czy to zanieczyszczone powietrze, czy klimatyzacja lub długa praca przy monitorze, mogą męczyć oczy i pogarszać ich stan. Z pomocą przychodzi Forever iVision, zawierający wyciąg  z owoców borówki czarnej, cynk, beta-karoten, a także witaminy C i E, które chronią oczy i dbają o ich formę.

Specjalnie opracowany dodatkowy składnik Lutemax® 2020 jest doskonałym źródłem ważnych dla zdrowia oczu luteiny oraz zeaksantyny. Ten przebadany klinicznie wyciąg z kwiatów aksamitki stanowi uzupełnienie suplementu Forever iVision. Dzięki temu produkt ten jest odpowiedni dla wszystkich osób dbających o zdrowie oczu.

forever ivion - wzrok, widzenie, oczy

Dlatego jeżeli chcesz zapewnić swoim oczom zdrowie przez długi czas. Nowoczesny suplement diety Forever iVision to produkt, który pozwoli kompleksowo odżywić Twoje oczy, dzięki czemu dłużej zachowają sprawność!

Forever iVision na bazie specjalnie opracowanej receptury, posiada w swoim składzie między innymi ekstrakt z owoców borówki czarnej, który ma korzystny wpływ na zdrowie oczu. Dodatkowa zawartość witaminy C i E, które są doskonałymi przeciwutleniaczami, pomaga dbać o zdrowie komórek. Beta-karoten wraz z cynkiem stanowią skuteczne połączenie ważnych dla zdrowia oczu składników odżywczych. Wybierając suplement diety Forever iVision, możesz skutecznie wspierać zdrowie oczu!

Aby zapewnić jeszcze lepsze działanie tego preparatu, firma Forever opracowała specjalny składnik – Lutemax® 2020. Jest to wyciąg z kwiatów aksamitki, który jest źródłem luteiny i zeaksantyny, mających dobroczynny wpływ na zdrowie oczu.