kidsy forever

Aby dzieci rosły zdrowe, były silne i miały dużo energii, niezbędna jest odpowiednio zbilansowana dieta, bogata w świeże warzywa i owoce. To właśnie w nich znajduje się całe spektrum witamin i minerałów, niezbędnych do prawidłowego rozwoju.

Suplement diety Forever Kids zawiera wyjątkową kompozycję różnych witamin, które wspomagają organizm dziecka i przyczyniają się do jego zdrowego rozwoju. Winogronowy smak tabletek z pewnością przypadnie dzieciom do gustu.

Forever Kids to tabletki multiwitaminowe, zawierające w swoim składzie witaminy takie jak:

Witamina A
Wspomaga wzrost i rozwój kości oraz całego organizmu, bierze udział w produkcji hormonów, ochrania przed chorobami serca i nowotworami, działa korzystnie na wzrok i skórę.

Witamina B1
Działa korzystnie na mięśnie, układ nerwowy, serce, produkcję czerwonych krwinek. Odgrywa też dużą rolę w procesie produkcji energii.

Witamina B2
Wspomaga wzrok, układ nerwowy, skórę, błony śluzowe oraz odgrywa dużą rolę w procesie produkcji energii w organizmie.

Witamina B3
Utrzymuje skórę w dobrej kondycji i bierze udział w procesie produkcji energii.

Witamina C
Ten skuteczny przeciwutleniacz chroni komórki organizmu przed obumieraniem czy uszkodzeniami. Ma pozytywny wpływ na odporność organizmu, kości, chrząstki i więzadła.

Witamina D
Dba o właściwą mineralizację kości, dlatego jest niezbędna dzieciom w okresie wzrostu.

Witamina E
Posiada właściwości antyutleniające, a także ochrania przed miażdżycą.

Witamina K
Ma działanie zapobiegawcze krwawieniom, przeciwzapalne, przeciwbakteryjne i przeciwgrzybiczne. Ponadto wzmacnia kości i przyspiesza gojenie złamań.

© Uwaga opis autorski aloes-forever.eu - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów lub ich fragmentów zamieszczonych w sklepie aloes-forever.eu jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.Jeden tekst naszego autorstwa kosztuje 10 000zł netto.