Znany i lubiany Forever Aloe Vera Gel jest już dostępny w małym opakowaniu. Zawiera ono ten sam miąższ aloesowy, co jego dotychczasowa, litrowa wersja. Pojemność Forever Aloe Vera Gel Mini wynosi 330 ml, co z łatwością pozwoli zabrać go na przykład do pracy lub na wycieczkę. Dzięki temu, że zawiera aż 99,7% czystego miąższu z wnętrza liści aloesu, posiada on niezwykle korzystne działanie na organizm człowieka.

Proces pakowania Forever Aloe Vera Gel Mini nie uległ żadnej zmianie. Tak jak litrowa wersja produktu, jest on pakowany aseptycznie, bez dodatku sztucznych aromatów czy konserwantów. Dzięki temu miąższ aloesowy zachowuje swoje organiczne właściwości, a także naturalny smak. Produkt ten zawiera wysoką zawartość witaminy C, która jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania organizmu.aloe vera forever mini

Miąższ aloesowy, który używany jest do produkcji Aloe Vera Gel oraz Forever Aloe Vera Gel Mini otrzymał certyfikat Międzynarodowej Rady Naukowej ds. Aloesu. Ręczne zbieranie i filetowanie liści aloesu na plantacjach Forever Living, a także ich szybkie przetwarzanie sprawia, że nie tracą one swoich dobroczynnych właściwości. Działają one korzystnie na oczyszczenie przewodu pokarmowego, wzmocnienie odporności, a także zwiększenie energii i witalności.

Warto wiedzieć, że opakowanie Aloes Forever Mini wytwarzane jest z materiałów, które w 100% nadają się do ponownego przetworzenia. Składa się ono aż z 6 warstw ochronnych, dzięki którym ich zawartość pozostaje świeża przez długi czas. Produkt ten dostępny jest do kupienia w zestawach, w których znajduje się 12 sztuk o pojemności 330 ml.

© Uwaga opis autorski aloes-forever.eu - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów lub ich fragmentów zamieszczonych w sklepie aloes-forever.eu jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.Jeden tekst naszego autorstwa kosztuje 10 000zł netto.