Sonya™ Daily Skin Care System jest nową linią wyjątkowych, naturalnych produktów od firmy Forever Living. Linia ta przeznaczona jest do codziennej pielęgnacji cery normalnej, mieszanej lub tłustej. Profesjonalnie opracowana linia kosmetyków ma za zadanie poprawić wygląd oraz kondycję cery przez jej dogłębne nawilżenie. Możemy w niej znaleźć produkty do pielęgnacji cery stworzone na podstawie jak najbardziej naturalnych i łagodnych składników. W skład Daily Skin Care System wchodzą takie produkty jak Refreshing Gel Cleanser, Illiminating Gel, Refining Gel Mask i Soothing Gel Moisturizer. Jak wskazują nazwy, każdy z wymienionych produktów został stworzony na bazie specjalnie opracowanego nośnika żelowego, którego zadaniem jest dostarczenie unikalnych substancji nawilżających.

Poniżej przedstawiamy właściwości oraz zastosowanie każdego kosmetyku z linii do codziennej pielęgnacji Sonya™ Daily Skin Care System od Forever Living.

Pierwszym produktem jest żel do mycia skóry. Głównym środkiem oczyszczającym Sonya™ Refreshing Gel Cleanser jest wyciąg z owoców Acacia concinna. Owoce tego krzewu nie tylko umożliwiają dokładne oczyszczenie skóry twarzy z zabrudzeń lub makijażu, ale też dokładni usuwają martwy naskórek. Żel działa bardzo łagodnie, więc z powodzeniem może być używany przez posiadaczki skóry wrażliwej. Co więcej, substancje nawilżające zawarte w żelu (takie jak miąższ z aloe vera czy olejek baobabu) wspaniale koją sonya daily skin care systemskórę. Dodatkowo żel został wzbogacony o przeciwutleniacze w postaci aminokwasów jabłkowych i  hydroksyacetofenonu.

Żel do skóry twarzy Sonya Illuminating Gel ma za zadanie wyrównać i rozjaśnić koloryt cery. Po nałożeniu żelu skóra twarzy staje się miększa i gładsza. W składzie tego żelu znajdziemy aż pięć azjatyckich substancji roślinnych (np. wspaniale wpływający na koloryt cery korzeń lukrecji).

Żelowa maseczka Sonya Refining Gel Mask to wspaniały produkt, który umożliwi regenerację cery i przywrócenie odpowiedniego nawilżenia w ciągu nocy. Maseczka nie tylko rozjaśnia cerę, ale też kontroluje wydzielanie sebum. Wyróżnia się naturalnym składem, a całą swoją moc czerpie z wyciągu z owoców oraz innych składników roślinnych.

Sonya™ Soothing Gel Moisturizer to kojący żel nawilżający od Forever. Produkt szybko się wchłania, dając efekt pięknej, nawilżonej skóry. Ponad dziesięć ekstraktów roślinnych oddziałuje na skórę, aby zapewnić jej maksymalny blask i jędrność. Dodatkowo żel koi cerę i jest bardzo wydajny.

© Uwaga opis autorski aloes-forever.eu - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów lub ich fragmentów zamieszczonych w sklepie aloes-forever.eu jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.Cena za jeden opis naszego autorstwa wynosi 10 000zł netto.