Protecting day lotion SPF 20

Forever Protecting Day Lotion™ SPF 20 – ochronna emulsja na dzień

238,44 zł
Brutto

Dostawa za darmo
Wyświetl koszt wysyłki

Protecting Day Lotion™ SPF 20 – ochronna emulsja na dzień

Protecting Day Lotion™ to ochronna emulsja na dzień stworzona przez markę Forever. Naturalny skład mieści w sobie ponad dwadzieścia składników odżywiających w tym liczne wyciągi z ziół oraz owoców. Zawarte w emulsji substancje chronią oraz dogłębnie nawilżają skórę. W efekcie cera jest miękka, elastyczna i promienna.

Emulsja łączy w sobie dwutlenek tytanu oraz tlenek cynku, czyli dwa naturalne filtry mineralne. W ten sposób zapewnia skórze ochronę przed różnorodnymi czynnikami zewnętrznymi. Emulsja chroni też skórę przed negatywnym wpływem promieni UV. Oznacza to, że stosując Protecting Day Lotion od Forever, unikasz efektów posłonecznego starzenia skóry w postaci nieestetycznych ciemnych plam.

Naturalne składniki zawarte w emulsji to między innymi wyciąg z grzybów, aloes, modrak abisyński, wyciąg z arbuza czy Anastatica Hierochuntica (znana także jako zmarwychwstanka). Aloes i wyciąg z grzybów to składniki szczególnie nawadniające i odżywcze, zatem mają bardzo pozytywny wpływ na kondycję i wygląd skóry. Z kolei modrak abisyński ujednolica fakturę skóry oraz jej koloryt. Natomiast wyciąg z arbuza to wspaniałe źródło przeciwutleniaczy, które są niezwykle istotne dla utrzymania młodego wyglądu skóry.

Opakowanie 50 ml.

© Uwaga opis autorski aloes-forever.eu - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów lub ich fragmentów zamieszczonych w sklepie aloes-forever.eu jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.Jeden tekst naszego autorstwa kosztuje 10 000zł netto.

Brak opinii

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Product added to wishlist