Sonya Daily Skincare System™

Sonya Daily Skincare System™

1 Opinie
475,13 zł
Brutto

Dostawa za darmo
Wyświetl koszt wysyłki

Sonya Daily Skincare System™ - program codziennej pielęgnacji

Program do codziennej pielęgnacji Sonya Daily Skincare System składa się z czterech naturalnych produktów. Każdy z tych produktów w inny sposób oddziałuje na cerę, ale wspólnie te wszystkie kosmetyki się uzupełniają, działając kompleksowo. Każdy z kosmetyków z programu do codziennej pielęgnacji został stworzony na bazie żelu, czyli zaawansowanego technologicznego nośnika, który dostarcza wszystkie składniki kosmetyków tam, gdzie są najbardziej potrzebne. Ponadto, konsystencja w postaci żelu sprawia, że samo nakładanie produktów jest bardzo przyjemne, a kosmetyki szybko się wchłaniają, znacząco skracając czas potrzebny do aplikacji wszystkich kosmetyków do codziennego użytku.

Pierwszym z kosmetyków linii pielęgnacyjnej Sonya Daily Skincare jest refreshing gel cleanser przeznaczony do delikatnego oczyszczania skóry. Wspaniale zmywa makijaż i codzienne zabrudzenia pojawiające się na skórze w wyniku wszechobecnego kurzu i pyłu. Ponadto, delikatnie usuwa martwy naskórek, dzięki czemu cera jest dogłębnie oczyszczona i przygotowana na następne kroki z Sonya Daily Skincare.
Żel oczyszczający Sonya wyróżnia się wysoką zawartością aminokwasów uzyskanych z jabłek, które pomagają otoczyć skórę niewidoczną powłokę, wzmacniającą skórę i przeciwdziałającą jej uszkodzeniom.

Drugi produkt to Illuminating gel. To doskonały produkt do codziennej pielęgnacji, który bardzo szybko wpływa na poprawę wyglądu skóry. Po użyciu żelu rozświetlającego skóra nabiera wyjątkowego blasku, dzięki czemu prezentuje się zdrowo i młodzieńczo.

Refining gel mask to przedostatni produkt. Jest to naturalna maseczka do stosowania w nocy. Dzięki takiemu zastosowaniu twoja cera w ciągu nocy wróci do pełni swoich sił, nabierze zdrowej promienności, będzie gładka i elastyczna. Co więcej, maseczka Refining Gel Mask kontroluje wydzielanie sebum, dogłębnie nawilża skórę i wpływa na poprawę jej kolorytu.

I wreszcie soothing gel moisturizer, czyli kojący kosmetyk w postaci żelu do codziennego stosowania. Ten żel charakteryzuje się bogactwem naturalnych roślin w składzie. Zawarto w nim bowiem ponad dziesięć roślin i naturalnych wyciągów.

Zobacz film na temat Sonya Daily SkinCare System™

© Uwaga opis autorski aloes-forever.eu - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów lub ich fragmentów zamieszczonych w sklepie aloes-forever.eu jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.Jeden tekst naszego autorstwa kosztuje 10 000zł netto.

1 Opinie

rewelacja
Moim zdaniem zasługuje na opinię rewelacyjnych kosmetyków !

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Product added to wishlist