Forever Hydrating Serum™

201,31 zł
Brutto

Dostawa za darmo
Wyświetl koszt wysyłki

Serum nawilżające z kwasem hialuronowym Forever Hydrating Serum pomoże Ci zachować młodzieńczy wygląd. Produkt ten nie tylko nawilża skórę na powierzchni i w jej wnętrzu, ale zmniejsza też oznaki starzenia.

Zawarte w serum cztery rodzaje kwasu hialuronowego stanowią doskonałą pielęgnację przeciwstarzeniową, wygładzając zmarszczki i uelastyczniając skórę.

Zmienna temperatura, nadmierna ekspozycja na promienie słoneczne, smog i zanieczyszczone powietrze stanowią prawdziwe wyzwanie dla naszej skóry. Aby ochronić ją przed tymi negatywnymi czynnikami, zastosuj Forever Hydrating Serum – wysokiej jakości kosmetyk, który zapewni skórze nawodnienie, jakiego potrzebuje. Wysuszona skóra staje się osłabiona i traci jędrność, dlatego tak ważne jest dbanie o jej prawidłowe nawodnienie.

Serum firmy Forever doskonale współgra z kremami, pomagając przywrócić skórze gładkość, zdrowy i promienny wygląd, a także właściwy poziom nawodnienia. W składzie tego produktu znajdują się aż cztery rodzaje kwasu hialuronowego, które doskonale nawadniają skórę, zapewniając jej odżywienie i miękkość. Po zastosowaniu serum skóra staje się wygładzona, odżywiona i ukojona. Odzyskuje swoją sprężystość i elastyczność, dzięki czemu dłużej będziesz cieszyć się młodym wyglądem. Wysokiej jakości Forever Hydrating Serum to również doskonały pomysł na prezent dla bliskiej osoby.

Forever Hydrating Serum zawiera aż cztery różne formy kwasu hialuronowego!

• Wysokocząsteczkowy hialuronian sodu tworzy filtr ochronny na powierzchni skóry, zmniejszając utratę wody od środka, jednocześnie zapewniając 24-godzinne nawilżenie i wsparcie przeciw negatywnym czynnikom zewnętrznym.

• Hialuronian sodu utrzymuje wodę na powierzchni skóry.

• Szybko wchłaniający się hialuronian sodu jest „spijany” przez skórę, wyśmienicie ją nawadniając.

• Niskocząsteczkowy hialuronian sodu jest błyskawicznie wchłaniany przez górne warstwy skóry, nawadniając i ożywiając ją od środka.

Brak opinii

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Product added to wishlist