Forever Active HA - Kwas Hialuronowy

Forever Active HA® - Kwas Hialuronowy

1 Opinie
166,67 zł
Brutto

Dostawa za darmo
Wyświetl koszt wysyłki

 Forever Active HA® - Kwas Hialuronowy

Forever Active HA to suplement diety, który wykazuje niezwykle korzystne działanie na stawy oraz skórę. Produkt ten zawiera kwas hialuronowy, który posiada niską masę cząsteczkową. Jest on budulcem macierzy międzykomórkowej skóry właściwej, ma też zdolność wiązania cząsteczek wody. W składzie preparatu znajduje się również cynk, kurkuma oraz olejek imbirowy. Cynk wspomaga syntezę białek oraz DNA, ułatwia też zachowanie zdrowej skóry i kości, natomiast kurkuma posiada korzystny wpływ na ruchomość stawów.

Forever Active HA to suplement diety marki Forever Living Products. Suplement jest w formie kapsułek z zawartością kwasu hialuronowego (HA). Jedno opakowanie zawiera aż sześćdziesiąt kapsułek. Wystarczy przyjmować tylko dwie kapsułki suplementu dziennie, aby poprawić stan swojej skóry oraz stawów.

Kwas hialuronowy (HA) znany jest przede wszystkim ze swoich właściwości nawilżających. Kwas hialuronowy jest wytwarzany przez nasz organizm, jednakże z czasem wytwarza go coraz mniej.

Suplement diety Forever Active HA nie tylko poprawia wygląd skóry, ale także znacząco poprawia nawilżenie stawów. Jest to szczególnie ważne, ponieważ z upływem lat ludzkie stawy stają się coraz słabsze oraz mniej elastyczne. Z kolei skóra nabiera coraz większej tendencji do przesuszania się i staje się dużo bardziej szorstka. W przypadku zauważenia u siebie objawów osłabionych stawów i coraz bardziej suchej skóry warto sięgnąć po naturalny suplement diety Forever HA lub stosować go profilaktycznie.

Przełomowy proces Injuv umożliwia przyjmowanie kwasu hialuronowego doustnie. Dotychczas było to możliwe tylko poprzez wstrzykiwanie kwasu hialuronowego w stawy bądź pod skórę.

Jednakże teraz, gdy układ trawienny jest w stanie przyswoić go w naturalnej postaci, kwas hialuronowy Forever może wspierać organizm od wewnątrz i zapewnić optymalne nawilżenie skóry oraz stawów.

Poza kwasem hialuronowym (HA) suplement diety Actieve HA Forever Living zawiera kurkumę oraz olejek imbirowy. Obie substancje charakteryzują się doskonałymi, naturalnymi właściwościami antyutleniającymi oraz kojącymi. Co więcej, od stuleci kurkuma jest wykorzystywana we wspieraniu prawidłowego funkcjonowania stawów.

Połączenie unikalnej formy kwasu hialuronowego o niskiej masie cząsteczkowej z olejkiem imbirowym i korzeniem kurkowy umożliwiło stworzenie wyjątkowego suplementu diety, który dobroczynnie wpływa na zdrowie stawów oraz wygląd skóry. Jest on w szczególności zalecany osobom, które z racji wieku powinny zacząć dodatkowo dbać o stawy oraz tym, które zauważają nieprawidłowości w wyglądzie swojej skóry w wyniku przesuszonej cery.

Warto obserwować wygląd swojej cery, ponieważ odzwierciedla on stan organizmu. Jej przesuszenie może być objawem niewystarczającej ilości kwasu hialuronowego (HA) w organizmie. Doustna suplementacja, w przeciwieństwie do wstrzykiwania kwasu hialuronowego, jest prosta, szybka oraz nieinwazyjna.

  • Forma kwasu hialuronowego o niskiej masie cząsteczkowej  
  • Zawiera dobroczynny dla stawów korzeń kurkumy
  • Źródło cynku minerału ważnego dla zachowania zdrowych kości i skóry

kwas hialuronowy forever


Forever Active HA - Kwas Hialuronowy w kapsułkach
Opakowanie: 60 kapsułek

1 Opinie

ok
Ten kwas hialuronowy jest lepszy niz w zastrzyakch

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

8 innych produktów w tej samej kategorii:

Product added to wishlist