Forever Marine Collagen - kolagen morski

Forever Marine Collagen - Kolagen morski

499,00 zł

(443,18 zł zestaw)

Brutto

Dostawa za darmo
Wyświetl koszt wysyłki

Suplement diety FOREVER MARINE COLLAGEN to połączenie kolagenu rybiego, wielu bogatych w substancje odżywcze roślinnych ekstraktów, a także witamin. Preparat ten - nazywany przez specjalistów "kolagenem w płynie" - skutecznie wzmocni skórę, włosy i paznokcie, a także wpłynie na pracę innych organów.

Dlaczego warto, czyli wpływ suplementu na kondycję skóry

Dzięki zawartym substancjom odżywczym, mikroelementom i witaminom, Forever Marine Collagen działa na organizm (a zwłaszcza na skórę) w sposób niezwykle złożony. Dzięki niemu:

- poprawia się struktura i elastyczność skóry,

- skóra staje się zdrowsza i bardziej ujędrniona,

- kości stają się gęstsze, a co za tym idzie - bardziej wytrzymałe,

- zwiększa się elastyczność tkanek,

- ogranicza się wpływ oksydantów na pracę tkanek.

Forever Marine Collagen Skład - co warto o nim wiedzieć?

Jak to bywa w przypadku suplementów diety, Forever Marine Collagen jest preparatem oferującym bardzo zróżnicowany pakiet substancji odżywczych, witamin i wielu innych, ważnych dla zdrowia składników. Najważniejszą rolę odgrywają tu witaminy C i A, które nie tylko zwiększają produkcję kolagenu w tkankach, ale też są naturalnymi antyoksydantami, hamującymi proces starzenia się organizmu. Kolejne, ważne składniki preparatu to cynk i biotyna, które korzystnie wpływają na stan skóry, paznokci i oczywiście włosów. Trzecim, bardzo ważnym (choć pomocniczym) składnikiem preparatu jest czarny pieprz, który przyspiesza wchłanianie przez organizm pozostałych substancji czynnych.

Forever Marine Collagen Stosowanie - podstawowe wskazówki

Suplement diety Forever Marine Collagen stosuje się poprzez rozpuszczenie zawartości pojedynczej saszetki w wodzie, a następnie wypicie uzyskanej w ten sposób mieszaniny. Co ważne - można ją połączyć z napojami bogatymi w aloes, dzięki czemu jej skuteczność jest jeszcze większa. Każdego dnia należy stosować roztwór z jednej saszetki!

Podsumowując, Forever Marine Collagen to kompleksowe narzędzie wspierające kondycję skóry, włosów, paznokci, a nawet kości.

OPAKOWANIE: 30 saszetek x 15 ml, każda saszetka zawiera aż 3000 mg bioaktywnych peptydów kolagenowych.

Brak opinii

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

8 innych produktów w tej samej kategorii:

Product added to wishlist