Forever Daily™

Forever Daily™ - kompleks witaminowo mineralny

1 Opinie
100,65 zł
Brutto

Dostawa od 9,79 zł
Wyświetl koszt wysyłki

Forever Daily™

Forever Daily zawiera substancje odżywcze, do których należy witamina B1, B2, B6, B12, niacyna, biotyna, kwas foliowy oraz kwas pantotenowy, a także witamina C. W składzie produktu zawarte są również witaminy rozpuszczalne w tłuszczach, takie jak A, D i E. Przyjmowanie 2 tabletek tego suplementu diety w 100% pokrywa zalecane dzienne spożycie tych cennych składników. Recepturę produktu uzupełnia cynk, jod, żelazo, selen, mangan, chrom, miedź oraz molibden.

Dzięki swojej unikalnej recepturze, Forever Daily odżywia i chroni twój organizm.

  •     Mieszanka 55 substancji odżywczych, w tym witamin i minerałów
  •     Odżywia i chroni twój organizm


2 tabletki Forever Daily pokrywają w 100% zalecane dzienne spożycie na witaminy z grupy B – B1, B2, B6, B12, niacynę, kwas foliowy, biotynę i kwas pantotenowy, oraz na witaminy rozpuszczalne w tłuszczach – A, D, E a także witaminę C.

W skład Forever Daily wchodzi też zestaw składników mineralnych – żelazo, jod, cynk, selen, miedź, mangan, molibden i chrom, które pozwolą Ci zadbać o zdrowie, piękny wygląd i dobre samopoczucie.

Dodany do produktu zastrzeżony preparat na bazie aloesu AOS Complex™ dostarcza naturalnych składników - bioflawonoidów z cytrusów, żelu z aloesu, hesperydyny, koenzymu Q10, luteiny oraz likopenu i zeaksantyny. Luteina to związek z grupy karotenoidów, obecny w warzywach i owocach (m.in. w jarmużu i szpinaku). Hesperydyna jest flawonoidem występującym w owocach cytrusowych. Z kolei likopen to rozpuszczalny w tłuszczach czerwony barwnik obecny np. w pomidorach. Zeaksantyna jest izomerem luteiny, który występuje w siatkówce oka.

forever witaminy daily

1 Opinie

Dzienne Doładowanie
Świetne uzupełnienie witamin potrzebnych do korzystnego dziennego funkcjonowania

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Product added to wishlist