Forever Sensatiable

Forever Sensatiable

147,30 zł
Brutto

Dostawa od 9,79 zł
Wyświetl koszt wysyłki

Forever Sensatiable to suplement diety, który składa się z glukomannanu, hydrolizowanego białka z owsa i drożdży, z dodatkiem smaku cytrynowych ciasteczek. Właśnie ten unikalny skład sprawia, że Forever Sensatiable to słodka ulga od codziennych pokus, nie dodając przy tym zbędnych kalorii do Twojej diety.

Glukomannan, będący głównym składnikiem, to błonnik o niesamowitej zdolności absorpcji wody - nawet do 50 razy więcej niż jego własna waga. Jest niezawodnym sprzymierzeńcem w walce z głodem, ponieważ nie jest trawiony i nie zawiera kalorii ani węglowodanów.

Dodatkową korzyść stanowi dodatek mielu w proszku pochodzącego z czystego miodu. Jest to składnik odżywczy, który jest znacznie lepszy od tradycyjnych cukrów, a jednocześnie dodaje produktowi przyjemnego, słodkiego smaku.

Forever Sensatiable jest także odpowiedni dla wegetarian, co czyni go uniwersalnym wyborem dla osób prowadzących różne style życia.

Podsumowując:

• Forever Sensatiable zawiera glukomannan i hydrolizowane białko z owsa i drożdży

• Ma przyjemny, cytrynowy smak

• Jest odpowiedni dla wegetarian

• Zawiera miód w proszku, jako zdrową alternatywę dla cukru 

Lista składników

Płatki owsiane (Avena sativa), substancja słodząca - sorbitol, miód w proszku, naturalne aromaty: cytrynowy, waniliowy; średniołańcuchowe kwasy tłuszczowe, stabilizatory - celuloza mikrokrystaliczna, guma celulozowa usieciowana; hydrolizowane białko z drożdży (Saccharomyces cerevisiae), substancja zagęszczająca - guma guar, substancje przeciwzbrylające: kwasy tłuszczowe, dwutlenek krzemu; glukomannan. Ostrzeżenie alergenne: Produkt zawiera gluten, orzechy (kokos).

Brak opinii

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Product added to wishlist