Forever Lite Ultra Chocolate™

Forever Lite Ultra Chocolate™

1 Opinie
128,79 zł
Brutto

Dostawa od 9,79 zł
Wyświetl koszt wysyłki

Forever Lite Ultra Chocolate™ - odżywka białkowa

Forever Lite Ultra Chocolate to odżywka białkowa, która stanowi składnik programów dietetycznych Forever - Clean9 oraz Forever F15. Koktajl może być przygotowany na bazie chudego mleka albo wody, posiada pyszny, czekoladowy smak i naturalny aromat. Produkt ten nie tylko ułatwi uzyskanie zgrabnej sylwetki, ale też pomoże ją utrzymać. Dlatego jest on zalecany dla osób, które pragną pozbyć się zbędnych kilogramów.

Dwie porcje odżywki Forever Lite Ultra Chocolate z chudym mlekiem wystarczą, aby dostarczyć organizmowi niezbędne witaminy oraz minerały, w ilości podanej na etykiecie. Produkt ten dostarcza też 18 aminokwasów - endogennych oraz egzogennych. Dzięki niskiej zawartości węglowodanów, jest to doskonały wybór dla osób, które zmagają się z dodatkowymi kilogramami.

Czekoladowa odżywka białkowa jest też polecana dla osób aktywnych fizycznie. Wysoka zawartość białka sojowego przyspiesza wzrost masy mięśniowej, a także pozwala na jej dłuższe utrzymanie. Dzięki temu koktajl Forever Lite Ultra Chocolate firmy FLP przyczynia się do uzyskania wymarzonej sylwetki. Białko pozwala również utrzymać zdrowe i mocne kości. Zawarte w produkcie witaminy, minerały oraz aminokwasy, korzystnie wpływają na prawidłowe funkcjonowanie organizmu.

forever lite ultra

1 Opinie

Wyborny smak
Jestem wielką fanką idealnie smakuje

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

13 innych produktów w tej samej kategorii:

Product added to wishlist