Forever Lean®

Forever Lean® - blokuje przyswajanie kalorii

2 Opinie
172,08 zł
Brutto

Dostawa za darmo
Wyświetl koszt wysyłki

Forever Lean® - kontrola wagi

Forever Lean™ to suplement diety, który zawiera składniki pomagające kontrolować masę ciała. Jednym z nich jest opuncja figowa (Opuntia ficus-indica), która zmniejsza absorpcję tłuszczów. Błonnik zawarty w tej roślinie wykazuje niezwykle wysoką zdolność wiązania tłuszczów, co zostało udowodnione badaniami. Drugim składnikiem jest trójchlorek chromu, wspomagający utrzymanie prawidłowego poziomu cukru we krwi, wspierając tym samym metabolizm.

Forever Lean zawiera dwa rewolucyjne składniki, które mogą pomóc w zmniejszeniu absorpcji kalorii z tłuszczy i węglowodanów.

Forever Lean® i jego wpływ na metabolizm:

Metabolizm - to właśnie on w główniej mierze odpowiedzialny jest za utrzymanie prawidłowej masy organizmu. A Forever Lean® to w pełni naturalny i niezwykle skuteczny suplement, który go podkręca. Opracowany w laboratoriach Forever, zmniejsza absorpcję tłuszczu i węglowodanów dostarczanych do organizmu wraz z pożywieniem.

Opuncja figowa

To ona jest tu prawdziwą królową. Stanowi nie tylko bogate źródło witamin i antyoksydantów, ale też białka i manganu, które wiążą tłuszcze i pomagają kontrolować poziom glukozy we krwi. Dzięki temu opuncja skutecznie pomaga redukować masę i zapewnia uczucie sytości na dłużej.  

Trójchlorek chromu

Obok opuncji to właśnie on stanowi główny składnik Forever Lean®. W tej postaci chrom naturalnie występuje jako czynnik tolerancji glukozy. Gdy jest go zbyt mało, wahania poziomu cukru w krwi są duże, a to sprzyja między innymi nadwadze. Dostarczanie go wraz z suplementem daje natomiast gwarancję utrzymania prawidłowego poziomu cukru, a tym samym sprawnej przemiany materii.

Fasola zwyczajna

Zwyczajna jest tylko z nawy. Bo jej działanie można uznać za nadzwyczajne. Nie tylko jest fantastycznym źródłem białka, ale też enzymu znanego jako inhibitor amylazy, który skutecznie ogranicza wchłanianie węglowodanów, a także redukuje zawartość tłuszczu oaz grubość tkanki tłuszczowej.

Trzy składniki połączone w warunkach laboratoryjnych, w sposób zupełnie naturalny, podkręcają metabolizm, przyczyniając się do prawidłowej przemiany materii. Dzięki temu kontrola masy ciała, a w przypadku nadwagi - jej redukcja, stają się niezwykle proste.

forever lean skład

2 Opinie

Świetny
Jak zawsze idealnie

Fantastyczny
Ekstra

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

13 innych produktów w tej samej kategorii:

Product added to wishlist