• Obniżka
Forever Clean 9™ Chocolate

Forever Clean 9™ Chocolate

2 Opinie
569,05 zł 599,00 zł -5%

(596,86 zł zestaw)

Brutto

Dostawa za darmo
Wyświetl koszt wysyłki

Forever Clean 9™ Chocolate - Program Oczyszczający - Dieta

Forever Clean 9 Chocolate to program oczyszczający wspomagający odchudzanie. Głównym celem programu jest dogłębne oczyszczenie organizmu z toksyn. Program Forever Clean 9 składa się z dwóch sztuk Aloe Vera Gel, jednej sztuki Forever Lite Ultra Shake (Chocolate), szejkera F.I.T. Shaker Forever, przyrządu do mierzenia obwodu ciała oraz pakietu C9 (w którego skład wchodzi osiemnaście tabletek Forever Therm , dziewięć saszetek Forever Fiber i pięćdziesiąt cztery kapsułki Forever Garcinia Plus).

W celu osiągnięcia jak najlepszych rezultatów podczas korzystania z programu należy przestrzegać zaleceń producenta. Wśród zaleceń znajdują się takie wytyczne jak unikanie soli i wysokokalorycznych potraw czy picie dużych ilości wody (co najmniej osiem szklanek dziennie). Poza tym w specjalnej broszurce zamieszczono pomysły na proste w przygotowaniu niskokaloryczne (500-600 kalorii) dania. Proponowany jadłospis skupia się głównie na wysoko-białkowych składnikach i eliminuje składniki bogate w węglowodany. Co więcej, specjaliści opracowujący program oczyszczający przygotowali listę owoców i warzyw, które są szczególnie zalecane. Są to owoce i warzywa o niskim indeksie glikemicznym. Produkty te są więc ubogie w kalorie i w minimalnym stopniu wpływają na poziom cukru we krwi.

W ciągu dziewięciu dni programu twoje ciało zostanie oczyszczone z zalegających w nim toksyn. Dzięki temu poczujesz się lżej, zdrowiej i nabierzesz energii. Co więcej, program umożliwia wysmuklenie sylwetki, poprawę jędrności skóry oraz utratę tkanki tłuszczowej. Program jest bardzo przejrzysty i umożliwia stałe monitorowanie swoich postępów, ponieważ zakłada wykonywanie pomiarów ciała oraz ważenie się i wpisywanie otrzymanych wyników do broszury. Uczestnik powinien zapisywać swoją wagę w pierwszym, trzecim, szóstym i dziewiątym dniu trwania programu. Podczas przeprowadzania oczyszczania organizmu z Clean9 zapisuje się także listę posiłków oraz wykonane ćwiczenia, aby monitorować swoje postępy oraz wszelkie odstępstwa od założonego planu.

2 Opinie

Clin
Bardzo dobry na lepsze samopoczucie i sylwetkę

rewlacja
Rewelacyjna dieta

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

13 innych produktów w tej samej kategorii:

Product added to wishlist