Forever Fiber™

Forever Fiber™

1 Opinie
178,00 zł
Brutto

Dostawa za darmo
Wyświetl koszt wysyłki

Forever Fiber™

Forever Fiber uzupełnia codzienną dietę w błonnik, dostarczając do organizmu 5 gramów tego składnika. Jest to suplement diety w saszetce, posiada on szybko rozpuszczającą się formułę. Można go stosować na wiele różnych sposobów – posypując nim potrawy, dodając do wody w butelce lub rozpuszczając w napoju aloesowym Forever. Dzięki temu preparat ten stanowi szybki i łatwy sposób na wzbogacenie diety w błonnik.

  •     5 gramów błonnika w każdej saszetce
  •     Opracowany jako wygodny sposób wspierania optymalnej ilości błonnika w diecie
  •     Łatwo rozpuszczalny w wodzie lub innym napoju – także z dodatkiem miąższu aloe vera
  •     Szybko się rozpuszcza, ma łagodny smak, nie ma grudek i jest bezglutenowy


Suplement diety Forever Fiber™ dostarcza 5 gramów szybko rozpuszczającego się błonnika, w poręcznej saszetce, by wspierać prawidłową podaż błonnika w codziennej diecie. Eksperci zalecają spożywanie do 30 gramów błonnika dziennie. Niestety, większość ludzi dostarcza z dietą zaledwie połowę tej ilości, bo jemy za mało produktów zbożowych, warzyw i owoców.

Forever Fiber™ to firmowa mieszanka czterech rodzajów błonnika i poręczny sposób na wzbogacenie diety w błonnik – przez posypywanie potraw, rozpuszczanie w ulubionym napoju z dodatkiem miąższu aloe vera lub dodawanie do butelki wody, którą zabierasz w drogę!

Suplement diety Forever Fiber™, który dostarcza 5 gramów rozpuszczalnego błonnika w każdej saszetce, to poręczna porcja z wysoką zawartością błonnika. Ilość ta odpowiada prawie 1½ filiżanki brązowego ryżu lub 2 kromkom pełnoziarnistego chleba. Forever Fiber™ to świetny sposób na zwiększenie codziennej porcji błonnika.

forever fiber skład

1 Opinie

Bomba
Jestem zachwycona bardzo dobrze się u mnie sprawdza

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

13 innych produktów w tej samej kategorii:

Product added to wishlist