Forever Lite Ultra - Odżywka iałkowa Forever, Białko

Forever Lite Ultra™

125,55 zł
Brutto

Dostawa od 9,79 zł
Wyświetl koszt wysyłki

 Forever Lite Ultra™ - odżywka/koktajl białkowa

Forever Lite Ultra to produkt od marki Forever ,który przyczynia się do utrzymania i wzrostu masy mięśniowej. Poza wysoką zawartością białka sojowego Forever Lite Ultra dostarcza także wiele 18 istotnych aminokwasów, a poza tym wiele witamin oraz minerałów. Umożliwia to poprawę samopoczucia oraz zwiększenie energii, co jest bardzo istotne dla osób dbających o swoją sylwetkę.

Białko Forever Lite Ultra - Vanilla to dodatek, który wzmocni efekty ćwiczeń i diety, jednocześnie poprawiając twoje samopoczucie dzięki wysokiej zawartości witamin oraz minerałów. Białko zawarte w odżywce Forever Lite Ultra nie tylko wspomaga wzrost oraz utrzymanie masy mięśniowej. Białko to także bardzo istotny składnik odżywczy, dzięki któremu możemy zadbać o zdrowie i stan naszych kości. Dzięki Forever Lite Ultra zadbasz więc nie tylko o swoją sylwetkę, ale też o zdrowie.

Kolejną zaletą koktajlu Forever Lite Ultra - Vanilla jest jego pyszny, naturalny smak. Dzięki niemu produkt wystarczy połączyć tylko z mlekiem, aby stworzyć pyszny napój. Do koktajlu można dodać także owoce i stworzyć pyszne owocowe smoothie. Można także dodać kostki lodu, tworząc orzeźwiający napój idealny na lato.

Sposób przygotowania: jedną miarką Forever Lite Ultra o waniliowym smaku rozmieszać w 300 ml odtłuczonego mleka (najlepiej 0,5% tłuszczu). Do rozmieszania produkty najlepiej użyć miksera lub blendera. Spożywanie jednej lub dwóch porcji dziennie przyniesie optymalne rezultaty.
 
Koktajl proteinowy mieści:

  • 12 witamin
  • 10 składników mineralnych
  • 18 aminokwasów
  • i błonnik pokarmowy 

 
Forever Lite Ultra to ok. 21 pełnowartościowych posiłków. 
Porcję 25 g (1 miarka) rozmieszać w 300 ml niskotłuszczowego mleka. Można połączyć z owocami lub kostkami lodu. 
Opakowanie: 375 g

forever lite ultra skład

Brak opinii

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

13 innych produktów w tej samej kategorii:

Product added to wishlist