• Obniżka
Forever F15 C9

Forever FIT F15™ Chocolate

2 Opinie
745,43 zł 784,66 zł -5%
Brutto

Dostawa za darmo
Wyświetl koszt wysyłki

Forever F15™ Chocolate

Forever F.I.T. F15™ Chocolate to starannie opracowany program odchudzający, który jednocześnie oczyszcza organizm z zalegających w nim toksyn. Przeprowadzenie całego programu zajmuje piętnaście dni. W tym czasie należy się odpowiednio i zdrowo odżywiać, aktywnie ćwiczyć oraz przestrzegać wypisanych zaleceń. Efektem programu jest szczuplejsza sylwetka, lepsze samopoczucie oraz zwiększony poziom energii. Forever F15™ to także doskonały sposób, aby nauczyć się zdrowych nawyków żywieniowych i wprowadzić odrobinę zorganizowanego wysiłku fizycznego na co dzień. Podsumowując, jednym z najważniejszych celów tego programu jest całkowita zmiana nastawienia wobec zdrowego stylu życiu.

Należy wybrać taki program, który odpowiada indywidualnemu poziomowi zaawansowania fizycznego, dzięki czemu możliwe będzie uzyskanie jak najlepszych efektów. W zestawie programu Forever F.I.T. F15™ znajduje się specjalna książka, która ułatwia stałe kontrolowanie odbytych treningów i osiąganych efektów. Dzięki temu można obserwować tempo swoich postępów i zachować systematyczność zarówno w prowadzeniu diety, jak i w aktywności fizycznej.

© Uwaga opis autorski aloes-forever.eu - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów lub ich fragmentów zamieszczonych w sklepie aloes-forever.eu jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.Jeden tekst naszego autorstwa kosztuje 10 000zł netto.

2 Opinie

OK
w połączeniu z silną chęcią i motywacją bardzo łatwo jest zrzucić wiele kilogramów z tym produktem

Super
Zestaw jest super , zastosowałem clean9 A później f15 do tego chodziłem na siłownię i po takiej kuracji łącznie schudłam 12 kg po samym c9 udało mi się zrzucić 9 kg A po f15 3 kg to jest dla mnie wielki sukces bo chodząc na siłownię od roku nie mogłem schudnąć A tu taka niespodzianka , ważne też żeby te zestawy były kupione oryginalne bo wiem że sprzedają to jacyś dziwni ludzie po podejrzanie zanizonych cenach i to jest jakaś chińszczyzna

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

13 innych produktów w tej samej kategorii:

Product added to wishlist