Forever Active Pro-B

Forever Active Pro-B™

1 Opinie
182,91 zł
Brutto

Dostawa za darmo
Wyświetl koszt wysyłki

Forever Active Pro-B™ - probiotyk Forever

Probiotyki Forever Active Pro-B™ zalecane są dla osób, które potrzebują uzupełniania mikroflory jelitowej. To uzupełnienie jest zalecane dla osób podczas antybiotykoterapii lub zaraz po niej. Jest też bardzo korzystne dla ludzi żyjących w stresie i osób o niewłaściwych nawykach żywieniowych.

Suplement diety jest starannie opracowany tak, aby zapewnić, jak najskuteczniejsze działanie każdej z tabletek. Producenci opracowali innowacyjne rozwiązanie, które m.in. umożliwiają dotarcie szczepów do jelita w optymalnym stanie. Probiotyk Forever zawiera mieszankę sześciu bakterii kwasu mlekowego. Jego formuła została opracowana wspólnie z liderem w dziedzinie gastroenterologii, jakim jest Copenhagen University Hospital. Szczepy wykorzystane w formule suplementu diety Forever Active Pro-B firmy FLP zostały wcześniej dokładnie przebadane, dzięki czemu są całkowicie bezpieczne dla zdrowia organizmu i doskonale dobrane. Suplement diety korzystnie wpływa na przewód pokarmowy i umożliwia zachowanie prawidłowej flory fizjologicznej. Producent zaleca spożywanie jednej kapsułki dziennie na pół godziny przed posiłkiem. Po przyjęciu suplementu diety należy go popić wodą.

To, co wyróżnia Probiotyk Forever na tle innych suplementów diety to wykorzystanie dwóch szczepów o zdolnościach do zwiększonej kolonizacji w jelitach. Ponadto, w składzie Forever Active Pro-B umieszczono błonnik pokarmowy, który sprawia, że bakterie mogą dotrzeć do jelit w optymalnym stanie. Dzieje się tak, ponieważ błonnik stwarza odpowiednie środowisko, które umożliwia przeżycie bakterii. Co więcej, wykorzystany rodzaj błonnika wspiera fermentację bakterii Lactobacillus oraz Bifidobacterium.

Kapsułki i opakowanie powstały z użyciem specjalnej technologii Activ Vial Technology™

forever probiotyk skład

1 Opinie

Na dobry stan
Poprawia flore jelitową zwiększając przy tym samopoczucie rewelacja

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Product added to wishlist