Infinite by Forever - Hydrating Cleanser

Infinite by Forever - Hydrating Cleanser

127,71 zł
Brutto

Dostawa od 9,79 zł
Wyświetl koszt wysyłki

Infinite by Forever - Hydrating Cleanser - mleczko do demakijażu

Infinite by Forever - Hydrating Cleanser to łagodny produkt oczyszczający. Nie tylko oczyszcza skórę z makijażu i zabrudzeń po całym dniu, ale też pielęgnuje skórę i przygotowuję ją na nałożenie innych kosmetyków. Produkt sprawdzi się szczególnie u kobiet, które po oczyszczeniu twarzy zauważają jej nadmierne ściągnięcie i przesuszenie. Hydrating Cleanser zapewnia optymalne nawilżenie już podczas mycia twarzy.

Płyn oczyszczający stworzony został z myślą o cerze dojrzałej, która charakteryzuje się wyjątkowymi potrzebami. Hydrating cleanser nie wysusza skóry ani nie narusza jej bariery ochronnej. Liczne minerały, witaminy i naturalne składniki nawilżające zapewniają jej odpowiednie nawodnienie i poprawiają wygląd skóry, dzięki czemu zyskuje młodzieńczy blask.

Podobnie jak inne kosmetyki od firmy Forever, tak i Hydrating Cleanser wyróżnia się naturalnym składem, który jest wyjątkowo łagodny i bezpieczny nawet dla skóry wrażliwej. Produkt pozbawiony jest syntetycznych związków zapachowych czy siarczanów. Hydrating Cleanser łączy w sobie pełną gamę naturalnych składników o właściwościach oczyszczających oraz nawilżających. Są to aminokwasy jabłkowe, kokosowe kwasy tłuszczowe, kwas linolowy czy nasiona słonecznika.

Zaleca się stosowanie Hydrating Gel dwa razy dziennie. Do umycia całej twarzy wystarczy niewielka ilość płynu, którą na koniec należy dokładnie spłukać.

© Uwaga opis autorski aloes-forever.eu - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów lub ich fragmentów zamieszczonych w sklepie aloes-forever.eu jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.Jeden tekst naszego autorstwa kosztuje 10 000zł netto.

Brak opinii

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Product added to wishlist